Nazwy ulic i numery budynków

Polskie prawo nakazuje oznaczania budynków tabliczkami z nazwami ulic, a także utrzymywanie ich w należytym stanie technicznym umożliwiającym odczytanie nazwy i numeru. Niektóre z mijanych tablic mają kilkadziesiąt lub więcej lat i zachwycają kunsztem wykonania. Obecnie tego typu oznaczenia mają charakter jedynie użytkowy, a większość formatów narzucana jest odgórnie. Jako specjaliści wykonujemy emaliowane tabliczki adresowe na zlecenie przedstawicieli gmin, spółdzielni mieszkaniowych oraz właścicieli posesji prywatnych.

Emaliowane tabliczki adresowe — zaufaj specjalistom

Jeśli zależy Ci na wieloletniej trwałości tabliczki adresowej, zapoznaj się z naszą ofertą! Od 1959 roku wykonujemy emaliowane oznaczenia. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do projektów z należytą starannością. Cały proces wytwarzania tabliczek odbywa się ręcznie, dzięki czemu masz pewność, że zachowane zostaną wszystkie niezbędne detale. Możesz zamówić nie tylko tabliczki o określonych parametrach, ale również zrealizujemy dla Ciebie Twój autorski projekt.

Wyraźna nazwa ulicy — tabliczka emaliowana

Precyzja wykonania oraz trwałość to cechy wyróżniające nasze ręcznie robione tabliczki z nazwami ulic. Wypalane w piecu w odpowiedniej temperaturze, emaliowane najwyższej jakości preparatami są zarówno wyraźne, jak i odporne na upływający czas czy zmienne warunki atmosferyczne. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.