O firmie

„Emaliernia szyldów i art. żelaznych” jest prywatną firmą rodzinną działającą od 1956 roku.
Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam zaproponować tablice i szyldy o wzorach prostych po bardzo skomplikowane i barwne.

Każda tablica, wykonana jest metodą „ręczną” począwszy od wycinania napisów znaków nakładanie warstw farb emalierskich na blachę o charakterystycznym wypukłym kształcie po wielokrotne wypalanie w piecu o temperaturze około 900 stopni C.

Maksymalny wymiar wykonanych przez nas tablic to 100 x 55 cm.

Cechą charakterystyczną stosowanej technologii przy wyrobie naszych produktów jest ich trwałość sięgająca nawet kilkudziesięciu lat, niezmienna mimo upływu lat barwa i połysk, wysoka estetyka oraz odporność na działania atmosferyczne i łatwość w utrzymaniu czystości.
Wykonujemy tablice i szyldy według określonych standardów jak i na życzenie klientów.

Naszymi partnerami handlowymi są urzędy państwowe, urzędy miast, gmin, przedsiębiorstwa z branży energetycznej, gazowej, wodociągowej, osoby prywatne oraz klienci z zagranicy.

Projektujemy i wykonujemy: szyldy, godła RP, herby miast, powiatów, miejscowości, nazwy ulic, tablice dla urzędów, szkół, przedszkoli, szpitali, firm, numery domów wizytówki na drzwi, tabliczki nagrobkowe, elementy do pieców kaflowych oraz tablice według życzenia i projektów zamawiającego.

W stosunku do jakości oferowanych wyrobów ceny są niskie, nieznacznie odbiegające od cen stosowanych przez firmy produkujące tablice z tworzyw sztucznych lub folii.

Zapraszamy do współpracy !